Instalacje wod.-kan., c.o., gazowe, gazy techniczne, węzły, kotłownie

Opublikowane przez admin w dniu

Naszą specjalnością jest szeroko pojęta inżynieria sanitarna.
Od 25 lat budujemy lub remontujemy instalacje: gazowe, wodne, kanalizacyjne, p. poż., centralnego ogrzewania, gazów technicznych (szpitale) oraz odkurzacza centralnego.
Wykonujemy również sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne, gazowe lub c.o., węzły cieplne i kotłownie.
Zlecenia realizujemy samodzielnie jako główny wykonawca lub kooperując/ współpracując z dużymi firmami ogólnobudowlanymi i developerami.
Na bieżąco śledzimy a następnie wdrażamy nowe technologie, urządzenia oraz materiały, dzięki którym spełniamy oczekiwania inwestorów.
Kadra inżynieryjna posiada wszystkie wymagane prawem uprawnienia, a ich wieloletnia praktyka zawodowa gwarantuje organizację budów i ich nadzór na najwyższym poziomie.
Pracownicy fizyczni to doświadczone brygady hydraulików. Wieloletnie doświadczenie, procentuje w codziennej pracy oraz rozwiązywaniu bieżących problemów w zasiedlonych lub nowobudowanych budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i szpitalach.

Od ponad 25 lat budujemy i modernizujemy instalacje i sieci sanitarne, c.o. i gazowe, gazów technicznych oraz odkurzacza centralnego. Naszą specjalnością są również budowy węzłów cieplnych i kotłowni. Jako firma instalacyjno- budowlana zlecenia wykonujemy jako samodzielni wykonawcy lub kooperujemy z firmami ogólnobudowlanymi lub developerami.

Przez minione ćwierć wieku zmienialiśmy technologie i materiały, ponieważ na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany.
Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w inżynierii sanitarnej, przez minione ćwierć wieku zmienialiśmy technologie i materiały.
Grono zatrudnionych inżynierów posiada wszelkie wymagane ………………..uprawnienia, a wieloletnia praktyka w zawodzie jest gwarancją organizacji budów i nadzoru na najwyższym poziomie.

Doświadczona grupa monterów dbająca o porządek na budowie i odpowiednia higienę pracy, wykorzystująca materiały najwyższej jakości jest gwarancją rzetelnego i sprawnego wykonawstwa.

Zapraszamy do współpracy.

Kategorie: Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *